
Van ballenkind tot halve finalist op thuistoernooi
De uitzendingen van ALLsportsradio LIVE! staan geheel in het teken van dit grootste indoor tennistoernooi van Europa in Rotterdam Ahoy.
Op deze maandag werden voormalig ballenkinderen van het ABN AMRO Open eens flink in het zonnetje gezet met een special reünie. Het leuke daarvan is dat er tussen de voormalig ballenkinderen een aantal namen zitten, die we later in hun leven veelvuldig hebben zien terugkomen in de tenniswereld. Denk daarbij aan bijvoorbeeld Raemon Sluiter en Matwé Middelkoop, maar ook Michiel Schapers maakte ooit als ballenkind zijn debuut op het ABN AMRO Open. Een mooie geschiedenis voor een speler die jaren later zelfs ooit nog tot de halve finale reikte. We gingen er met hem over in gesprek.
De rolstoeltennissers en -sters zijn al druk bezig met hun trainingssessies in voorbereiding op de start van hun toernooien aankomende woensdag. Voor toernooidirecteur Esther Vergeer is daarmee het toernooi ook echt begonnen. Een toernooi die overigens extra spannend is, want tegelijkertijd zijn er ook nog een aantal van haar wintersporters die zich kunnen kwalificeren voor de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. We spraken met Esther over deze lastige dubbelrol.
Maandag is het hoofdtoernooi van het ABN AMRO Open dan eindelijk van start gegaan. Op deze dag hebben we de geplaatste spelers Cameron Norrie en Daniil Medvedev al in actie gezien en is het wachten op het avondprogramma, waar sowieso Botic van de Zandschulp zijn opwachting gaat maken. Hoe heeft toernooidirecteur Richard Krajicek de dag overleefd en wat mogen we van vanavond verwachten? We gingen er met hem over in gesprek.
Komende woensdag gaat het rolstoeltennistoernooi op het ABN AMRO Open van start. Kersvers ereburger van Aalsmeer Ruben Spaargaren zal dit jaar aan zijn zevende editie starten. Een editie die hij overigens met veel vertrouwen zal aanvangen na een goed blok in Australië. Dat leverde hem sinds begin deze week de nummer één plaats op in de dubbelranking. Hoe loopt het met zijn voorbereidingen en wat zijn zijn verwachtingen voor deze editie?
Michiel Schapers, Esther Vergeer, Richard Krajicek en Ruben Spaargaren hoorde je tijdens een speciale aflevering van ALLsportsradio LIVE!.
Luister naar de uitzendingen via de webplayer of je favoriete platform. Na afloop zijn alle interviews terug te luisteren via Soundcloud, Spotify en Apple Podcasts.